Unreal Engine

Wszystko zaczyna się od pomysłu.
Twój projekt jest dla nas ważny i wyjątkowy. Dzięki takiemu podejściu możemy doradzać naszym klientom, dajac jednocześnie kontrolę nad wszystkimi etapami pre-produkcji.
Tworzymy efektowne i efektywne kosztowo środowiska graficzne w najwyższej jakości w technologii UNREAL i NOTCH.

Wszystko jest możliwe

Kreacja środowisk graficznych jest przepustką do trudnych logistycznie lokacji lub absolutnie dotąd niedostępnych. Dni zdjęciowe w metrze, na lotnisku czy w szpitalu nigdy nie zostana odwolane. W studiu przygotowujemy środowiska nie tylko z biblioteki Megascans od Quixela i Unreal Marketplace, ale również tworzymy własne obiekty, które pozwalają na dostosowywanie się do potrzeb naszych klientów.
Nasz zespół graficzny pracuję w takich pakietach do modelowania trójwymiarowego jak Autodesk Maya, 3ds Max, Blender, Substance Painter i inne. Nasi artyści to osoby przeszkolone z pracy ze światłem i kolorem. Używając technologii Raytracingu twoje środowiska nabiorą realizmu i głębi. Naszym celem jest wyeliminowanie granicy między realnym, a wirtualnym.

Wszystko pod kontrolą

Dzięki produkcji w środowisku cyfrowym można dokładnie zaplanować wygląd scen, warunki pogodowe i oświetlenie. Ale nic nie nadaje wyimaginowanym światom życia, jak subtelny ruch i interaktywność. Nasze środowiska nie są statycznym tłem, ale są immersyjnym środowiskiem, w którym każdy szczegół może być wprowadzony w ruch, od powiewu wiatru na trawie do ruchu pojazdów.

Wszystko w jednym miejscu

Zastosowane ekrany LED są sprawdzone pod kątem produkcji filmowej, reklamowej, oraz wydarzeń na żywo. Nasz zespół graficzny ściśle pracuję z inżynierami i realizatorami w studiu. Taka relacja pozwala nam na natychmiastową reakcję i wprowadzanie zmian w środowiskach.
W środowiskach wirtualnych możesz pozwolić sobie na więcej niż w rzeczywistości, za pomocą technologii planowości Frontplate, podziału sceny na przód i tył, elementy wirtualne można wyświetlać jak za, tak i przed aktorami. Pozwala to na urzeczywistnieniu środowiska, o integrację osoby z wirtualnym światem.
W dodatku, w środowiskach mogą się pojawiać wirtualne ekrany z zawartością, które urozmaicają wirtualne doświadczenie.

Doświadczeni artyści

Nasi artyści to osoby, które mają doświadczenie zaczerpnięte z nauki na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Sztuki Mediów. Pozwala nam to na wykorzystanie rozwiązań jak technicznych, tak i artystycznych.
Bogata wiedza z zakresu sztuki współczesnej i starodawnej, oraz doświadczenie z różnorodnymi mediami odkrywa nowe horyzonty dla naszych klientów.