bg

#ZMIANY

Wszyscy uczymy się żyć, funkcjonować i dbać o nasze potrzeby w rzeczywistości związanej z Covid-19. Nowa rzeczywistość wymaga od nas innowacyjnych rozwiązań i minimalizowania ryzyka w przestrzeniach, które razem tworzymy. Zmianie ulega postrzeganie również spraw oczywistych.

Naszym zadaniem, tworząc miejsca i społeczności - jest zapewnienie warunków, które dadzą wszystkim poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie ograniczą możliwości rozprzestrzeniania się wirusa.

Dlatego tworzymy nową definicję bezpieczeństwa. Standard, który daje pewność, że w Twoim otoczeniu/miejscu są ludzie zdrowi. Wracamy do bezpiecznego funkcjonowania miejsc/budynków. Dajemy poczucie bezpieczeństwa dla całej społeczności i uwalniamy od lęku przed wirusem. Relacje znów mogą być dobre, a kontakty serdeczne.

#BEZPIECZEŃSTWO

 • Temperatura mierzona jest całkowicie bezdotykowo. Przy urządzeniu możliwa jest dezynfekcja rąk przed wejściem w strefę. Dokładność pomiaru to +/- 0,2°C. Pomiar zajmuje zaledwie 2 sekundy - co umożliwia wysoką przepustowość.
 • Z Wizja MultiTask Controller minimalizujemy ryzyko wejścia osoby chorej na Covid -19.
 • Instalacja urządzenia - pozwala na podniesienie poczucia bezpieczeństwa osób wchodzących do naszej przestrzeni.
Wizja MTC łączy się z dotychczasowym systemem kontroli dostępu. Jeśli do tej pory pracownicy odbijali kartę w systemie NFC, zintegrujemy system z pomiarem temperatury w Wizja MTC. Dzięki Wizja MTC uzyskasz pełną informację o wejściach/wyjściach pracowników lub zewnętrznych gości.

#PANEL

Panel administracyjny ma przyjazny interfejs i charakteryzuje się dogodną, intuicyjną obsługą. Daje możliwość zarządzania centralnego – dla sieci urządzeń w całej Polsce.

 • Funkcje panelu:
  • Device Management - zarządzaj dowolną ilością urządzeń, uaktualnij software w jednym momencie
  • Role Management - dodawaj użytkowników i nadawaj im właściwe uprawnienia
  • Personnel Management - oznaczaj pracowników i gości
  • Business Management - zarządzaj lokalizacjami w całej Polsce
 • Statystyki i raporty - dzięki przejrzystości i organizacji danych masz pełną kontrolę nad dostępem do Twojego miejsca. Dzięki analizie danych - możesz dostosowywać inne zabezpieczenia/systemy do wymogów epidemiologicznych – skuteczniej.
  Pobierz prezentację Multitask Controller
*Urządzenie nie przechowuje żadnych danych wrażliwych, jedynie statystyczne. Pełna zgoda z RODO